امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳
English
فارسی
پروژه های ما :
شرکت طراح نرم افزار پیشگام از زمان تأسیس و حتی قبل از آن شروع به نوشتن کنترل پنل قدرتمندی بنام تی ان پی پنل (TNP Panel) نمود، که به صورت آنلاین‌‌ می‌توان از صفر تا صد یک سایت را در آن توسط یک گروه در مکانهای مختلف به صورت پروژه ای طراحی و تکمیل نمود.

همانطور که‌‌ می‌دانید امروزه اکثر افرادی که ادعای طراحی و برنامه نویسی وب سایت دارند از سیستم های حاضری مانند جوملا و وردپرس و غیره استفاده‌‌ می‌کنند که این سیستم‌ها علاوه بر این که بومی‌‌ نمی‌باشند و توسط شرکتهای خارجی طراحی شده‌اند نواقص بسیاری دارند و به دلیل تکراری بودن به تمامی نیازهای مشتری به صورت کامل پاسخ گو نیستند. افرادی که از سیستمهای جوملا و غیره برای طراحی وب سایت استفاده‌‌ می‌کنند اکثراً دارای سواد برنامه نویسی نیستند و از این سیستمها کورکورانه پیروی‌‌ می‌کنند و برای یک کار ساده بایستی منتظر بمانند تا شرکت سازنده و یا اشخاصی دیگر ماژول مورد نظر را بنویسند تا آنها بتوانند به کارفرما ارائه دهند. اکثر این افراد عادت کرده‌اند بدون دلیل و منطق از این سیستم‌ها حمایت کنند و بیخودی آنها را بزرگ جلوه دهند. به همین علت معمولا اشخاصی که دچار تله‌ی آن افراد و شرکتها قرار‌‌ می‌گیرند از نتیجه‌ی وب سایت خود ناراضی خواهند بود و مانند آن است که پولشان را هدر داده‌اند و بهره‌ای نبرده اند.

شرکت طراح نرم افزار پیشگام این افتخار را دارد که به صورت صد در صد سیستم و پورتال خود را توسط مهندسین داخلی شرکت طراحی و توسعه داده است و از ابتدائی ترین مراحل کدنویسی و زبانهای برنامه نویسی استاندارد و جهانی، استفاده نموده است. برای همین سایتها و نرم افزارهای تولیدی این شرکت دارای پایداری و توسعه پذیری و امنیت بسیار زیادی برخوردار‌‌ می‌باشند و تغییر و اصلاح آنها ساده و با هزینه بسیار کم امکان پذیر است. اگر اغراق نباشد این شرکت هر نوع نرم افزار و وب سایتی را‌‌ به شرط ممکن بودن و به درد خور بودن می‌تواند بنویسد.

تجربه‌ی برنامه نویسی و طراحی وب سایت نشان داده است که ما توانسته ایم سایتهایی بنویسیم که در نوع خود یکتا و بی نظیر و پایدار بوده‌اند و سود اقتصادی بسیار زیادی برای صاحبان و کارفرمایان به ارمغان آورده‌اند و کسب و کار آنها را رونق بخشیده اند.

 
tnppanel
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت طراح نرم افزار پیشگام می باشد.
شرکت طراح نرم افزار پیشگامtarah-narmafzar.com